30 marca 2014

Warto Tu Zaglądać - part 1

Zapraszam na pierwszą dawkę z serii:
Kocham Internet! To dla mnie nie tylko kopalnia wiedzy ale jeden wielki poradnik z inspiracjami. Szukam w nim wszystkiego…adresów, zdjęć, przepisów kulinarnych, opinii, artykułów i filmów. Jest tego od groma, dlatego postanowiłam podzielić się z Wami stronami, o które według mnie, warto zahaczyć. Będą różne, firmowe, blogi, promocyjne, zabawne, polskie i zagraniczne. 
1.


Uwielbiam gotować! Jeszcze bardziej uwielbiam jeść! Na bloga Ania i Oli trafiłam przypadkiem…i już zostałam. Uwielbiam ich przepisy i kocham sposób ich podania (prezentacje sprawiają, że ślinię się przy ekranie). Dbają o szczegóły i łączą wspaniałe smaki. Przepisy idealne na przyjemności we dwoje jak i kolację ze znajomymi. Każdy znajdzie coś dla siebie…od deserów po wykwintną ośmiorniczkę.
2.

Pozostając w temacie gotowania, polecam Wam także bloga Asi. To co ta dziewczyna czaruje jest poza moją silną wolą…chodzi oczywiście o słodkości…tych znajdziecie tu mnóstwo. Są te zdrowsze i te które sprawia, że będziecie mieli wyrzuty sumienia. Najważniejsze, że przepisy są proste w wykonaniu i opatrzone genialnymi zestawami zdjęć. Bez względu na to czy szukacie pomysłu na śniadanie czy na podwieczorek TU na pewno coś znajdziecie.


3.

Ta energiczna mama nie tylko sprząta i opiekuje się dziećmi. Ona też gotuje, samodzielnie robi ciekawe ozdoby i dodatki. Testuje, doradza…przygotuje Ci nawet ciekawą tapetę na laptopa. No i warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu dzieli się także swoimi doświadczeniami dotyczącymi nowej pasji - fotografii. 

4.

Ania i jej skandynawski styl. Kto go kocha równie mocno koniecznie musi ją odwiedzić. Duża dawka inspiracji jak zadbać o dom i sprawić, że będzie Ci się chciało w nim mieszkać. Inspiruje i pokazuje jak małym kosztem i odrobiną kreatywności można urozmaicić swoją przestrzeń. Kto jeszcze tam nie zaglądał…nie ma na co czekać…no już!
5. 

Ola osładza życie…w pełnym tego słowa znaczeniu. U niej zawsze jest miło i przyjemnie…jasno i przestronnie. Dużo stylu Shabby Chick…dużo inspiracji…do tego dawka motywacji (np. do ćwiczeń). Ola podpowie gdzie coś kupić…przetestuje i powie czy to warto kupić…:) Dobrze się ją czyta zarówno do porannej kawy jak i wieczorem do poduszki.


A Wy co mi możecie polecić?

1 komentarz:

  1. Fajnie że linkujesz strony, gdzie warto zajrzeć. Moje miejsce na ziemi- bardzo inspirująca strona.

    OdpowiedzUsuń