18 kwietnia 2014

Wielkanocne Dekoracje


Uwielbiam Święta Wielkanocne! 
Nie tylko dlatego, że lubię jajka (nie mam ograniczeń) ale także z powodu wiosny! Choć kilka lat wstecz bywało różnie z pogodą (rok temu padał śnieg - wtf?) to Święta Wielkanocne zawsze kojarzyły mi się ze słońcem i spacerami. To właśnie pora roku sprawia, że te święta są zdecydowanie bardziej kolorowe od innych. Wiosenne kwiaty i kolorowe jajeczne ozdoby pojawiające się na stołach sprawiają, że dom zaczyna wyglądać jasno i przyjaźnie. Po zimie to miła przemiana. 

Dla mnie w tym roku to także pierwsza większa impreza mojej Hani - chrzest. Jak już pisałam, odbiło mi i za szykowanie tego dnia zabrałam się już kilka miesięcy temu (matka na macierzyńskim ma chyba za dużo wolnego czasu ;p) O tym jak było i w jakiej kreacji Panna H wystąpiła będzie w kolejnym poście…muszę Wam się jednak przyznać, że strasznie się cieszę, że pogoda nas w tym roku tak rozpieszcza :)


Jak widać u nas w tym roku dość skromnie, ale wynika to z wyjazdu do teściów na kilka dni, więc świeże piękne kwiaty ani by długo nie nacieszyły mojego oka ani nie przetrwały do mojego powrotu. Miałam jednak okazję przejrzeć kilka stron z inspiracjami i w przyszłym roku zdecydowanie zaszalejemy…

No i na koniec CUDOWNA stylizacja kwiatowa na stół Wielkanocny w wykonaniu GENIALNEJ kwiaciarni KWIATY&MIUT - która na moje nieszczęście znajduje się w Poznaniu. To co oni wyprawiają z roślinami przechodzi ludzkie pojęcie…mają takie wyczucie, że mogłabym od nich (albo lepiej od mojego męża ;p) codziennie dostawać nowe bukiety kwiatowe…kto mieszka w Poznaniu niech koniecznie do nich zajrzy :)

A jak Święta Wielkanocne wyglądają u Was w domu? Używacie gotowych dekoracji czy robicie coś sami? A może macie swoje coroczne tradycje z dzieciakami?
5 komentarzy:

 1. ooo a ja jestem z Poznania w miarę możliwości postaram się zajrzeć ;)))

  ślicznie jest u Ciebie na święta ;)
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :) A Kwiaty i Miut…zakochasz sie :D

   Usuń
 2. Ładnie to wygląda ale jakoś mi się takie mega kolorowe ozdoby nie podobają. Gustuje raczej w stylu Shabby Chick wiec szarości i biel u mnie bardziej pasują…no i można też coś fajnego w takim klimacie zrobić :)
  Wesołych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne…SC uwielbiam ale do mnie nie pasuje…za to w SC pięknie wyglądają pastele…a zawsze to trochę koloru :)

   Usuń